T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Sayın Hasan Büyükdede Standımızı Ziyaret Etti!

T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Sayın Hasan Büyükdede Standımızı Ziyaret Etti!

#WINEURASIA – World of Industry Fuarı, 7-10 Haziran tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde, “Endüstri gelecekle buluşuyor” mottosuyla imalat sanayini buluşturmak üzere kapılarını açtı.

Fuar Standımıza T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Sayın Bakan Yardımcısı Hasan Büyükdede yetkililerince ziyaret edilmiştir. T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Sayın Hasan Büyükdede yapmış olduğu ziyareti sırasında Sayın T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Büyükdede’ye hali hazırda devam eden projelerimizin içeriklerinden 2K WELDING olarak sektör tecrübemizden ve gelecekte yapılması planlanan projelerimizden bahsedildi. Yerli bir marka olarak üretim yapan diğer sektör firmalarından sıyrıldığımız noktalar, gelişen teknolojinin şartlarına uygun üretim anlayışımız, uluslararası alanda yaratmış olduğumuz marka tanınırlığı üzerine geçen sohbette T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Sayın Hasan Büyükdede son derece yapıcı ve hoş bir yaklaşım ile bizleri dinlemiş ve görüşlerini iletmiştir.

Sayın Bakan Yardımcısı Hasan Büyükdede’ye Standımıza yapmış olduğu ziyaretten dolayı minnettar olduğumuzu iletmek, kendisine hoş sohbeti ve ilgisi için müteşekkir olduğumuzu ifade etmek istiyoruz. En kısa zamanda yeni fuar alanlarında ve fabrikamızda kendisini tekrar ağırlamaktan gurur duyacağımızı belirtmek isteriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir